© Copyright poezja.eu 2006    poezja[at]poezja.eu

poezja.eu

Forum Poezja.eu Strona Główna
Autor Wiadomość

<  Forum techniczne  ~  optymistycznie, stad zyczenia

Włodzimierz Holsztyński
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 2:31 Odpowiedz z cytatem
Sennie tu i niemrawo, powinienem byl sie tu zapisac pod swoim nickiem "senna jawa".

Na wypadek, gdyby sie ozywilo, konieczny jest "search engine". Google swoj chetnie uzycza. Moze sa tez inne rozwiazania, na pewno. W kazdym razie wrzucamy do "poezja" utwory jak do worka, trudno je bedzie znalezc, wyciagnac grupke wierszy wedlug tematu, slow kluczowych lub autorow.

Przydalaby sie wciaz polska klawiaturka, jak w polskiej wikipedii., bo czesc uzytkownikow wciaz ma klopoty z polska czcionka, ja tez, musze robic cut & paste, by bylo wiadomo, ze chodzi o "część", a nie "cześć".

Pozdrawiam,

Wlodek

Wysłany: Sob Lut 17, 2007 14:59 Odpowiedz z cytatem
Site Admin Dołączył: 25 Paź 2006 Posty: 13
Włodku,
co do "search engine" masz coś takiego na górnej listwie, zaraz pod obrazkiem. Opcja "Szukaj".
Niemrawo - to prawda, na razie bardzo niemrawo, mam kolejne pomysły, tylko czasu brak, ale.. na pewno wszystko - powoli - się rozkręci.
Pozdrawiam.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Włodzimierz Holsztyński
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 13:17 Odpowiedz z cytatem
Kano napisał:
Włodku,
co do "search engine" masz coś takiego na górnej listwie, zaraz pod obrazkiem. Opcja "Szukaj".
Dziekuje.

Cytat:
Niemrawo - to prawda, na razie bardzo niemrawo,
Konkurs byl zmarnowana okazja, gdy trojka jurorow 1. zlamala umowe; 2. nie podala uzasadnienia swoich ocen (analizy utworow). Postapiliscie nieodpowiedzialnie, niepowaznie.

Cytat:
mam kolejne pomysły
Czekam cierpliwie (moze wszyscy czekamy za cierpliwie :-).

A moze mialbys ochote otworzyc (podwojne pod)forum, gdzie pisalbym na nowo i kontunuowal swoj 3-czesciowy artykul "O poezji" (chyba taki mial tytul). Nie wiem, czy Ci to pasuje do niniejszego portalu. Mam na mysli format, gdzie na jednym z blizniaczych subforum bym rozwijal swoje (ponad dwumileniowe :-) podejscie, a w drugim bylaby dyskusja.

Pozdrawiam,

Wlodek

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 9:50 Odpowiedz z cytatem
no tak ale tam trzeba wejsc co zmniejsza poziom uzyteczności strony i wypełnic formularzyk brrr

mozna by założyć adsense i wtedy wyszukiwarke włożyc obok rozmiar malutki zeby sie nie rzucala w oczy ale zeby byla widoczna,

Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek

Skocz do: