© Copyright poezja.eu 2006    poezja[at]poezja.eu

poezja.eu

Forum Poezja.eu Strona Główna
Autor Wiadomość

<  Proza  ~  Pojechała

Marla S.
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 11:57 Odpowiedz z cytatem
Sobotnie popołudnie swobodnie przeciekało mi przez palce. Ja, który nie jestem zwolennikiem marnowania czasu teraz; bez większego poczucia winy; naprzemian to leżałem bezwładnie na wersalce to znów przeglądałem zawartość laptopa. Otwarta puszka piwa stała na nocnym stoliku nieopodal, którego błyszczał okazały stosik puszek pustych. Moje lenistwo było jednak tylko pozorne, w rzeczywistości ciężko pracowałem wykorzystując całą swą wiedzę i moce przynależne informatykowi amatorowi. Komputer miał dla mnie coraz to nowe rewelacje, jak dobrze poinformowany agent obcego wywiadu sumiennie donosił o wszystkich niemal posunięciach obcego mocarstwa. Przesłuchiwałem go więc trzecią godzinę. Teoretycznie informacje już zebrane były wystarczające by zakończyć. Praktycznie pragnąłem wiedzieć jak najwięcej. Interesowało mnie, każde “co”, “gdzie”, “jak” i “dlaczego”.Chciałem wiedzieć absolutnie wszystko, dlatego też pracowałem z coraz to większym poświęceniem. Leżakowanie i picie piwa poszło w odstawkę. Pewnie trwał bym tak z uporem maniaka jeżdżąc po elektronicznej duszy komputera gdyby nie to, że nagle zadzwonił telefon.

Tak...... Nie ma jej.......... Pojechała...........Ze mną pojechała sobie równo!..........Pojechała zdradzać mnie do Krakowa!!!

Osoba; najprawdopodobniej jej koleżanka; wyraźnie zaskoczona przebiegiem dialogu rozłączyła się a ja siedziałem jak jakiś palant w naszej sypialni. Głowa bolała mnie niemiłosiernie, zapewne od rosnącego mi od dłuższego czasu poroża.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek

Skocz do: